HomeCompetitionParticipants

 Participants

The complete list of the teams and their members

ROMANIA OFICIAL
# Position Name
Team Leader Marius Nicoli
Team Leader
1 Member Alexandru Luchianov
2 Member Alexandru Raul Todoran
3 Member Mihnea Andreescu
4 Member Andrei Moldovan
5 Member Stefan Taga
6 Member Alexandru Dobleaga
UKRAINE
# Position Name
Team Leader Valentyn Melnyk
Team Leader Sofiia Melnyk
1 Member Oleksandr Kozlovskiy
2 Member Vladyslav Nechiporuk
3 Member Artem Fomiuk
4 Member Oleh Naver
ITALY
# Position Name
Team Leader Nadia Amaroli
Team Leader Alessandro Montanari
1 Member Daniele De Pietri
2 Member Tommaso Pedroni
3 Member Fabio Gulmini
4 Member Yuri Santoro
ISRAEL
# Position Name
Team Leader Ofer Wald
Team Leader Chaim Linhart
1 Member Inbar Wald
2 Member Almog Wald
3 Member Yoav Linhart
A&B SCHOOL OF SHUMEN
# Position Name
Team Leader Biserka Yovcheva
Team Leader
1 Member Evgeni Gandev
2 Member Rosen Genchev
3 Member Zhivko Dzhinovski
4 Member Damyan Aleksiev
C.N.I.T. Vianu
# Position Name
Team Leader Ana Cristina Rogoz
Team Leader
1 Member Vlad Alexandru Haivas
2 Member Matteo Alexandru Verzotti
3 Member Luca Mihai Priboi
4 Member Andrei Bogdan Trache
ICHB
# Position Name
Team Leader Casian Patrascanu
Team Leader
1 Member Andrei Robert Ion
2 Member Alexandru Peticaru
3 Member Eusebiu Rares Balasescu
4 Member Andrei Feodorov
5 Member Alexandru Ardelean
CEX VASLUI
# Position Name
Team Leader Dan Pracsiu
Team Leader
1 Member Ionut Toma
2 Member Razvan Cristia
3 Member Razvan Diaconu
4 Member Cosmin Catalin Grigoriu
CEX BISTRITA-NASAUD
# Position Name
Team Leader Silviu Titus Candale
Team Leader
1 Member Mihai Bindea
2 Member Doru Floare
3 Member Andrei Catalin Moca
4 Member Luscan Alexandru Mihai
CEX IASI
# Position Name
Team Leader Simona Iuscinschi
Team Leader
1 Member Matei Stefan Aruxandei
2 Member Carla Epure
3 Member Calin Ioncioaia
4 Member Andrei Bucataru
CEX BRASOV
# Position Name
Team Leader Alexandra Georgiana Dobrinas
Team Leader
1 Member Dominic Ioan Satnoianu
2 Member Robert Adrian Chiributa
3 Member Vlad Vancea
4 Member Daria Nicoleta Dragomir
CEX SATU MARE
# Position Name
Team Leader Nicoleta Lenuta Sandor
Team Leader
1 Member Razvan Ionut Nojea
2 Member Vlad Andrei Silaghi
3 Member Rares Vasile Racsan
4 Member Tudor Karmin Sandor
CRAIOVA
# Position Name
Team Leader Marius Nicoli
Team Leader
1 Member Theodor Alexe Cismaru
2 Member Robert Luca Girbovan
3 Member Mihai Stamatescu
4 Member Vlad Tiganila
CEX PH CNMV
# Position Name
Team Leader Iulia Lincan
Team Leader Luminita Ripeanu
1 Member Daria Maria Savu
2 Member Alex Mihai Dontu
3 Member Tudor Andrei Cretu
4 Member Alexandru Mihailescu
5 Member Erik Maximilian Popescu
6 Member Daria Maria Popescu
7 Member Diana Andreea Ionita
8 Member Andrei Cristian Tabara
CEX PH CNILC
# Position Name
Team Leader Daniela Lica
Team Leader Violeta Visinescu
1 Member George Iulian Arsenoiu
2 Member Sebastian Ion Predescu
3 Member Stefan Catalin Savu
4 Member Mircea Eduard Braguta
5 Member Stefan Meirosu
6 Member Alexia Apostolache
7 Member Filip Stefan Tudose
8 Member Sebastian Andrei Georgescu
9 Member Antonia Elena Barbu
10 Member Luca Mihai Simionov
11 Member Valentina Veleat